top of page

סיטי קווסט - הדבר הבא לימי גיבוש וכיף לעובדי החברה


תכנון ימי כיף וגיבוש לעובדי החברה הוא ללא ספק אחת המשימות המאתגרות עבור הנהלת החברה או מחלקת הרווחה. בעוד אנו שוברים את הראש כיצד להפיק יום חווייתי, ממש כאן מתחת לאף במרכז תל אביב ממתינה לכם חוויה עוצרת נשימה שתגוון את הפעילויות הסטנדרטיות ותאפשר לעובדים לחזור לכיסאם במשרד מלאים באדרנלין.

ימי כיף וגיבוש לעבודה החברה הם חלק מהנוף בשגרת היום יום הלחוצה. הם גם נהפכו לשיחה לוהטת במסדרונות המשרד בפי העובדים, בתקווה שהצוות הניהולי יפתיע ויאפשר להם ליהנות מיום כיף יוצא דופן במיוחד. אם ניגש לפינת המחקרים, נראה כי רבים מהם מוכיחים כי פעילויות ומפגשים מחוץ למשרד תורמים לרווחתו של העובד ומאפשרים לו להכיר את עמיתיו לעבודה הרבה יותר מאשר "בוקר טוב" במטבחון, או עוד שם במייל. כך הם גם יהיו מסוגלים לעבוד בסינרגיה נהדרת זה עם זה.

אז מה זה סיטי קווסט ולמה זה כל כך שונה משאר הלוקיישנים האחרונים

כשחדרי הבריחה פרצו בסערה לחיינו, כולם כולל כולם קפצו לבקר בהם ורכזות משאבי אנוש סברו כי הן מצאו משב רוח מרענן ומסתורי שיטעין את העובדים באדרנלין. אכן, חדרי הבריחה בישראל סיפקו ימי כיף וגיבוש בלתי נשכחים לעובדי החברה וסגרו את הפינה לצוות ההנהלה. אבל מה עכשיו? בהחלט הגיע הזמן לבילוי סוחף מסוג אחר. הכירו את Hacktic, חברה חדשה המביאה את City Questלישראל, היישר למתחם שרונה במרכז תל אביב. מדובר בשילוב טכנולוגי מעניין המקבץ בתוכו כמה עולמות תוכן סוחפים, פשוט חוויית משחק קבוצתית המתאימה לערבי גיבוש וימי כיף לעובדים, משום שהיא מאפשרת חוויה לקבוצות גדולות יחסית (עד 100 אנשים) ומטשטשת את הגבול בין מציאות לדמיון.

ולמה דווקא סיטי קווסט לימי גיבוש

בגלל הריגוש והחוויה - סיטי קווסט הוא האירוע המושלם לימי כיף לעובדים ומאפשר שילוב אופטימלי בין ריגוש, בניית תקשורת וכימיה בונה בין חברי הצוות. העובדים מחולקים לקבוצות הנדרשות בעבודת צוות נכונה, המכילה יכולת להתמודד עם בעיות לא צפויות. בקיצור, כל מה שצריך להפוך את צוות העובדים לצוות מנצח – גם בעבודה!

בגלל הטכנולוגיה - התכנית בנויה על חוויית משחק בסטנדרט אירופי-גרמני ומשלבת טכנולוגיה פורצת דרך הכוללת אייפדים, מיקומי GPS, משימות מאתגרות שאותן ניתן להשלים בעזרת טכנולוגיה והמון יצירתיות במתחם פתוח. בקיצור, דעו כי מדובר בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם.

בגלל הבריזה הפתוחה – המשחק נערך במתחם הפתוח של שרונה בין בנייני הטמפלרים, והוא מאפשר לעובדים ליהנות ממרחב פתוח באווירה מהנה כמו שרק שרונה יודעת להעניק למבקריה. במהלך המשחק העובדים יטיילו בשטח, ייכנסו למערות, ובעיקר יתרוצצו בשטח כדי לכבוש בגאווה את המקום הראשון.

בגלל הלוקיישן – מתחם שרונה בתל אביב הוא יעד פופולרי ומבוקש, קרוב לתחבורה ציבורית, רכבת ובכלל יושב על ציר תנועה מרכזי. סביב שרונה תוכלו ליהנות ממגוון מסעדות אותנטיות ולקנח את החוויה הקסומה במסעדה טובה ואפילו לפתוח את היום עם ארוחת בוקר מפנקת באחת המסעדות במתחם.

בגלל הקבוצות ומספר השחקנים – החוויה במתחם יכולה להתאים למספר משתנה של עובדים, 6 עד 100, ולכן היא מתאימה לכל חברה ולכל גיל. הרי אין גיל לחוויית אקסטרים מדהימה המאפשרת ליצור תחרותיות המבוססת על זמן ונקודות בין צוותים.

אז אם גם אתם מחפשים חוויה בלתי נשכחת לעובדי החברה, כזאת שתעמוד בסטנדרט גבוה של חוויה בלתי נשכחת, זה המקום שלכם!

Comments


פוסטים נבחרים
פוסטים אחרונים
ארכיון
תגיות
No tags yet.
עיקבו אחרינו
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page